blog1

Czy warto wynająć operatora drona na Ślub ?

Większość Młodych Par planujących ślub i wesele, czyli jeden z najważniejszych dni w  swoim życiu prędzej czy później stanie przed wyborem fotografa tudzież kamerzysty. Wszyscy pragniemy mieć z tego dnia wyjątkowe fotografie, ponieważ w przyszłości będziemy do nich wracać wielokrotnie, wspominać ten dzień oraz będziemy dzielić się nimi z naszym najbliższym. Obecnie na rynku jest wyjątkowo duży wybór fotografów, którzy są specjalistami w fotografii ślubnej ich zdjęcia przypominają często prawdziwe arcydzieła.

Powszechnie wiadomo, że im mamy większy wybór tym trudniej jest nam podjąć właściwą decyzję. A jeśli do tego, dochodzą jeszcze emocje związane z przygotowaniami przed ślubem, bądź doradcy w postaci Naszej ukochanej rodziny często przyszli małżonkowie sami nie wiedzą na kogo powinni się zdecydować.

W ostatnich latach pojawiła się dodatkowa nowa możliwość wynajęcia drona, a właściwie to operatora drona do wykonania ujęć z zupełnie innej perspektywy – lotu ptaka. Nadało to nowy wymiar fotografii oraz ujęciom filmowym. Spowodowało, że zdjęcia ślubne, teledyski i filmy stały się bardziej ‘’przestrzenne’’ potrafią ukazać dużo więcej niż same ujęcia z ziemi.

W takiej sytuacji zdecydowanie bardziej ciekawsze i kuszące staje się połączenie tych dwóch możliwości. Daje to naprawdę niesamowite opcje przeróżnych kadrów, które sprawiają, że ten najważniejszy dzień w życiu będzie zapamiętany nie tylko w naszej pamięci ale będziemy mieć z niego cudowną pamiątkę na lata.

Coraz częściej zdarza się, że fotografowie z ziemi współpracują już z zaufanymi firmami świadczącymi usługi bezzałogowymi statkami powietrznymi, dzięki temu Ty sam nie musisz  takich usług szukać. Obecnie w sieci można obejrzeć wiele filmów i teledysków wykonanych przy użyciu dronów i kamer naziemnych. Przyznam szczerze, że osobiście jestem ich wielką zwolenniczką. Takie filmy są bardziej dynamiczne i na równi urzekające. 🙂

Jeśli miałabym wybierać – zdecydowanie jestem za połączeniem zdjęć i ujęć z ziemi i z lotu ptaka.  A ty ?

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Share on facebook
Share on print
Share on email